www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Vysoká umyvadlová baterie Rea Lungo černá/chrom

Zlevněný produkt Vysoká umyvadlová baterie Rea Lungo černá/chrom od značky s dobrým jménem REA jednoduše seženete ještě dnes extra se slevou. Zboží pořídíte teď u nás za 1 760 Kč.
EAN: 5902557391684
Vysoká umyvadlová baterie Rea Lungo černá/chrom
Ověřit dostupnost
Značka: REA
1 760

Dopřejte své koupelně tu nejvyšší dávku stylu a funkčnosti s černou vysokou umyvadlovou baterií Rea Lungo v lesklém černém provedení. Bez ohledu na to, zda máte doma klasický interiér nebo moderní design, tato baterie okamžitě upoutá vaši pozornost svým neodolatelným designem a jednoduchým ovládáním.

Inovativní technologie PVD přináší na povrchu této baterie neuvěřitelnou pevnost, která je až 15x větší než u klasické galvanické úpravy. To znamená, že tato baterie odolá mechanickým poškozením, korozi a všem dalším faktorům, které by mohly ohrozit její krásu a funkčnost. Ale to není vše! K těmto produktům patří také vysoce kvalitní připojovací hadice od značky Tucai. Tyto hadice jsou navrženy tak, aby odolaly korozi a zajistily bezproblémové používání výrobků. Díky drátěnému opletení a hadicovým sponám vyrobeným z nerezové ocel a vnitřní hadici z odolného plastu, můžete mít jistotu, že tato baterie vám bude sloužit dlouhá léta a bude vypadat stejně úchvatně jako první den. Slaďte tuto baterii s umyvadlem z naší nabídky.

Specifikace produktu:

PVD technologie
Hadice Tucai
Odolné materiály
Nadčasový design