www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Umyvadlová baterie vysoká MEXEN LYRA chromová

Oblíbený a akční produkt Umyvadlová baterie vysoká MEXEN LYRA chromová od našeho předního výrobce MEXEN jde pořídit zde teď za výprodejovou cenu. Zrovna teď v akci za 2 189 Kč.
EAN: 5907709173996
Umyvadlová baterie vysoká MEXEN LYRA chromová
Ověřit dostupnost
Značka: MEXEN
2 189

Procházíte poslední fází renovace koupelny a blíží se doba, kdy můžete procházet internetové obchody a nacházet jednotlivé vybavení? Máte jasnou představu a především několik požadavků, které musí splňovat? Například taková umyvadlová baterie by měla být především praktická. Ovšem když bude moderní a elegantní, pomůže doladit celkově interiér každé koupelny, zvláště, když bude v neutrální chromové barvě.

Právě umyvadlová baterie značky Mexen v chromovém provedení kombinuje kvalitu, praktičnost a také moderní vzhled, který padne každé koupelně. Její tělo je vyrobeno z pevné a odolné mosazi, která prodlužuje celkovou životnost baterie. Podobně je na tom také hlava ze sanitární keramiky. Baterie disponuje povrchovou úpravou, která chrání před korozí a také drobnými odřeninami a oděrkami, které se vlivem používání mohou objevit.