www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Umyvadlová baterie vysoká MEXEN LIBRA chromová

Unikátní a oblíbený produkt Umyvadlová baterie vysoká MEXEN LIBRA chromová od populární značky MEXEN snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách opravdu levně! Stojí teď u nás 1 535 Kč.
EAN: 5907709173811
Umyvadlová baterie vysoká MEXEN LIBRA chromová
Ověřit dostupnost
Značka: MEXEN
1 535

Sháníte umyvadlovou baterii, která bude nejen moderní, ale také praktická? Když se podíváte do své koupelny, pak má vaše baterie u umyvadla možná už něco za sebou. A slušela by vašemu umyvadlu nová, která bude nejen praktická a funkční, ale bude mít také elegantní a moderní vzhled? Pak sáhněte po značce Mexen, která nabízí velké možnosti. Například vysokou umyvadlovou baterii, která je celá v chromu.

Nemusíte slevovat ze svých požadavků, umyvadlová baterie je praktická a funkční. Tělo je vyrobeno z mosazi, která je pevným a odolným materiálem, který má dlouhou životnost. Podobně je na tom hlava baterie, která je vyrobená ze sanitární keramiky. Celá baterie je ošetřena povrchovou úpravou, která je v chromu a umí ochránit před korozí, drobnými oděrkami a škrábanci. Disponuje perlátorem, který povzdušňuje proud vody.