www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Umyvadlová baterie Rea Lungo černá/chrom

Tento akční a ve slevě kousek Umyvadlová baterie Rea Lungo černá/chrom od společnosti se zárukou kvality REA je k dispozici v naší online nabídce napořád výhodně. Aktuálně stojí u nás 1 400 Kč.
EAN: 5902557391677
Umyvadlová baterie Rea Lungo černá/chrom
Ověřit dostupnost
Značka: REA
1 400

Přineste do své koupelny eleganci a nadčasovost s černou umyvadlovou baterií Rea Lungo. Zapomeňte na kompromisy mezi stylem a funkčností. Tato baterie přináší sofistikovaný design, který se perfektně hodí do jakéhokoli interiéru. Ať už máte klasickou nebo moderní koupelnu, tato baterie dodá vašemu prostoru jedinečný nádech luxusu.

Co dělá baterii Rea Lungo tak výjimečnou? Je pokrytá PVD technologií, což znamená, že její povrch je 15x pevnější než u běžného galvanického pokovování. To znamená, že odolává mechanickému poškození, korozi a všem faktorům, které by mohly ovlivnit její povrchovou kvalitu. Součástí je také vysoce kvalitní připojovací hadice Tucai. Tyto hadice jsou extrémně odolné vůči korozi a zajišťují bezproblémové používání umyvadlové baterie. Díky nerezové oceli jsou pevné a trvanlivé, zatímco vnitřní hadice z plastu odolává čisticím prostředkům i slané vodě. Tato umyvadlová baterie spojuje estetiku a funkčnost dohromady, aby vaše koupelna vzkvétala v krásné černé eleganci. Přestaňte snít a přetvořte svou koupelnu ještě dnes s tímto jedinečným produktem. Slaďte tuto baterii s umyvadlem z naší nabídky.

Specifikace produktu:

PVD technologie
Hadice Tucai
Odolné materiály
Nadčasový design