Shoptop Botník FERNANDO bílý

Botník FERNANDO je industriálně laděným kusem nábytku. Botník se skládá ze čtyř sektorů, velmi praktický prvek produktu jsou sedáky, které vám... více informací »
Shoptop Botník FERNANDO bílý
Značka: Shoptop
2 265 Kč
DO OBCHODU
Botník FERNANDO je industriálně laděným kusem nábytku. Botník se skládá ze čtyř sektorů, velmi praktický prvek produktu jsou sedáky, které vám...

Botník FERNANDO je industriálně laděným kusem nábytku. Botník se skládá ze čtyř sektorů, velmi praktický prvek produktu jsou sedáky, které vám zajistí při obouvání maximální pohodlí. Produkt je vyroben z laminované desky o tloušťce 16 mm, je odolná proti oděru. Sklopné dveře zajišťují jednoduchou manipulaci.

ROZMĚRY:
Hloubka: 35 cm
Šířka: 85 cm
Výška: 45 cm

MATERIÁL:
Tělo a čela – 16 mm laminovaná dřevotříska
Hrany – zakončeny ABS plastem (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou pevností)

Doplňte Vaši vstupní halu o vkusné věšáky z kolekce FERNANDO.Oblíbený produkt máte možnost získat právě nyní tu na stránkách v populární rubrice botníky. Máme pro vás ještě podobné zboží ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další prověřené kousky od dodavatele Shoptop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Shoptop má v nabídce vynikající výrobky Nakupujte výhoděn u nás!

Tento diskontní produkt Shoptop Botník FERNANDO bílý od našeho známého výrobce Shoptop pohodlně pořídíte právě zde se slevou! Za bezkonkureční cenu 2 265 Kč.