www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

3kraft Moderní rohová knihovna Molly No.4 dub přírodní

Vysoce kvalitní výrobek 3kraft Moderní rohová knihovna Molly No.4 dub přírodní od výrobce s dobrým jménem 3kraft jednoduše seženete právě teď výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 785 Kč.
EAN: 8680812133466
3kraft Moderní rohová knihovna Molly No.4 dub přírodní
Ověřit dostupnost
Značka: 3kraft
4 785

Moderní rohová knihovna Molly No.4 je dokonalým spojením elegance a praktičnosti pro váš domov či kancelář. Volně stojící knihovna s úložným prostorem v podobě dvanácti polic vám pomůže zorganizovat a zůtulnit váš domov.

Specificky navržený tvar knihovny se dokonale hodí do rohů místností a využívá tak každý volný kout či prázdnou plochu u vás doma. Knihovna je perfektní k úschově nejen knih, ale také dekorací, úložných košíků nebo rostlin.

Díky prostorným policím najdete svým věcem místo a budete je mít stále na očích. Knihovna oživí váš domov samotným designem a moderní antracitovou barvou, došperkovat ji můžete sezónní výzdobou nebo měnit výzdobu podle nálady a vytvořit tak jedinečný designový prvek třeba v obývacím pokoji.

Díky rozměrům je k dispozici pro rohové i ploché stěny. S dodávaným montážním průvodcem a instalačním nástrojem je montáž hračkou. Robustní a recyklovatelné obaly zajišťují bezpečné doručení. Údržba je jednoduchá – stačí použít vlhký hadřík, žádné chemikálie nejsou potřeba. Vyrobeno z vysoce kvalitní dřevotřísky s ochrannou melaminovou povrchovou úpravou, zaručující dlouhou životnost a bytelnost knihovny.

Líbí se vám tento design? Nabízíme knihovnu i v dalších rozměrech v tomto odstínu. Například knihovnu Molly No.3, nebo knihovnu Molly.

Specifikace produktu:

Moderní design
Snadná montáž a údržba
Kvalitní materiál