www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Rohový psací stůl Houseland SARAH hnědý/černý

Unikátní a žádaný produkt Rohový psací stůl Houseland SARAH hnědý/černý od oblíbené značky se zárukou kvality Houseland snadno můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 2 299 Kč.
EAN: 6955880359028
Rohový psací stůl Houseland SARAH hnědý/černý
Ověřit dostupnost
Značka: Houseland
2 299

Rohový psací stůl Houseland SARAH je nejen elegantním kouskem nábytku, ale také praktickým řešením pro efektivní organizaci vašeho pracovního prostoru. Jeho velkorysé rozměry 138 x 138 x 75 cm poskytují dostatek prostoru pro počítač, dokumenty a veškeré kancelářské potřeby. Můžete se spolehnout na to, že tento stůl splní veškeré vaše pracovní požadavky a zároveň přidá do vašeho interiéru šmrnc.

Součástí tohoto rohového psacího stolu jsou také dvě otevřené police, které nabízejí další úložný prostor pro knihy, složky nebo dekorativní předměty. Tato funkční vlastnost přidává stolu nejen estetickou hodnotu, ale i praktičnost, což z něj činí více než jen pracovní stůl – stává se stylovým a účelným prvkem vašeho pracovního prostoru.

Rohový psací stůl Houseland SARAH se vyznačuje kombinací materiálů, které zdůrazňují jeho kvalitu a design. Dřevotříska poskytuje nejen elegantní vzhled, ale i pevnost, zatímco železná konstrukce přidává industriální nádech. Tato kombinace materiálů zajišťuje, že stůl je odolný a přizpůsobivý do různých prostředí, zejména do industriálně nebo rustikálně laděných interiérů.

Rohový psací stůl Houseland SARAH není jen pracovním prostorem, ale také designovým prvkem, který dokonale ladí s moderním trendem ve vybavení interiérů. Díky svým praktickým vlastnostem a vynikajícímu designu se stává nezbytným prvkem pro každého, kdo si cení efektivního a vkusného pracovního prostoru.

Specifikace produktu:

Kvalitní materiály
Moderní design
Prostorná pracovní plocha