www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Regál Houseland Evy hnědý/černý

Kvalitní a žádaný produkt Regál Houseland Evy hnědý/černý originál od značky Houseland snadno naleznete zrovna dneska za nejnižší cenu. Výhodně za 1 299 Kč.
Regál Houseland Evy hnědý/černý
Ověřit dostupnost
Značka: Houseland
1 299

Regál Houseland Evy je skvostným kouskem nábytku, který zaujme zejména milovníky moderního stylu. Každý detail tohoto regálu byl pečlivě navržen tak, aby splňoval estetické nároky moderního designu a zároveň nabízel praktický úložný prostor pro váš domov.

Při výrobě regálu byla využita kvalitní dřevotříska, což zaručuje nejen vizuální atraktivitu, ale také pevnost a odolnost polic. Ocelové nohy s precizním práškovým nástřikem dodávají regálu průmyslový šarm, zatímco rustikální hnědá barva polic vytváří v interiéru teplý a pohodlný pocit.

Je to právě rustikální hnědá barva polic, která navozuje místnosti hřejivou atmosféru, čímž vytváří prostor pro relaxaci a pohodu a spolu s černými ocelovými nohami vzniká unikátní kombinace, která osloví vkus vyznavačů moderního bydlení.

Regál Houseland Evy je vybaven také nastavitelnými nožkami, což umožňuje jeho stabilní umístění i na nerovných podlahách. Tato praktická vlastnost zajišťuje, že regál bude vždy pevně stát, aniž by se narušoval jeho elegantní vzhled nějakými podložkami.

Specifikace produktu:

Moderní estetika
Kvalitní materiály
Vysoká stabilita

Rozměry produktu: