Orion Dětská kuchyňská sada pro holky

Dětská kuchyňská sada udělá z dětí nadšené šéfkuchaře a pomocníky v kuchyni. Obsahuje 3 díly - zástěru, čepici a chňapku. Rozměry: obvod... více informací »
Orion Dětská kuchyňská sada pro holky
Značka: Orion
279 Kč
DO OBCHODU
Dětská kuchyňská sada udělá z dětí nadšené šéfkuchaře a pomocníky v kuchyni. Obsahuje 3 díly - zástěru, čepici a chňapku. Rozměry: obvod...

Dětská kuchyňská sada udělá z dětí nadšené šéfkuchaře a pomocníky v kuchyni. Obsahuje 3 díly – zástěru, čepici a chňapku. Rozměry: obvod čepice 50-52 cm, zapínání na suchý zip, délka zástěry 65 cm, zavazování v pase i za krkem, délka rukavice 21 cm, s poutkem na zavěšení.
Oblíbený a kvalitní výrobek Orion Dětská kuchyňská sada pro holky máte možnost nakoupit snadno na našich stránkách zařazený v rubrice zástěry. Nyní si můžete koupit zcela nové výrobky z této rubriky jednoduše online. To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další skvělé kousky od dodavatele Orion. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Orion pro své zákazníky nabízí kvalitní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Oblíbený a akční produkt Orion Dětská kuchyňská sada pro holky od skvělého a známého výrobce Orion je k dostání teď ve slevě. Zrovna nyní za cenu 279 Kč.