Nůž Cattara MULTI HAMMER 18 cm

Pořiďte si tento multifunkční nástroj, který se vám bude hodit při rozličných outdoor aktivitách. Hlavními částmi jsou kladivo a sekyrka. Po... více informací »
Nůž Cattara MULTI HAMMER 18 cm
Značka: Cattara
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pořiďte si tento multifunkční nástroj, který se vám bude hodit při rozličných outdoor aktivitách. Hlavními částmi jsou kladivo a sekyrka. Po rozepnutí pojistky na konci rukojeti, se v přední části odhalí čelisti, které mohou být použity jako kombinované kleště. Dále disponuje klasickým nožem délky 7 cm, křížovým šroubovákem, pilkou na dřevo, odstraňovačem šupin ryb a pilníkem se zakončením, jenž se dá použít jako plochý šroubovák. Posledním nástrojem je otvírák, kombinovaný imbusovým nástavcem. Veškeré nástroje jsou zhotoveny z nožířské oceli 420J1, která dosahuje tvrdosti HRC42-48, materiál je obzvláště vhodný do nepříznivého prostředí, kde exceluje svou odolností proti korozi. Rukojeť je opatřena střenkami z materiálu Pakkawood, který je tvořen z tvrdého dřeva prokládaného pryskyřicí. Dřevo je velice pevné a odolává vlhkému prostředí. Nůž je dodáván včetně textilního pouzdra, které se dá přichytit na opasek. Technické parametry:

délka zavřeného nože – 17,5 cm
délka čepele nože – 7 cm
tloušťka čepele nože – 1,8 mmVelmi oblíbený produkt Nůž Cattara MULTI HAMMER naleznete nyní tady a teď na našem webu v kategorii outdoorové vařiče. Nyní koupíte nové zboží z této populární rubriky ve výprodejové akci. V očích zákazníků populární výrobce Cattara svým zákazníkům dodává kvalitní produkty. Však to vidíte sami! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce Cattara. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.