www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 90 cm bílá

Diskontní produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 90 cm bílá od známé kvalitní značky MEXEN pohodlně pořídíte právě nyní za skvělou cenu! Za bezkonkureční cenu 4 539 Kč. EAN: 5907709164567
Sprchová vanička MEXEN FLAT se zlatým sifonem 130 x 90 cm bílá
DO OBCHODU
Značka: MEXEN
4 539
Popis produktu

Je vaše koupelna vaší oázou klidu a pohody? Když vybavení začíná ztrácet svou kvalitu a svou funkčnost, tak je to jasný znak toho, že je dobré ho vyměnit za nové a kvalitní, které vám budou zase sloužit dlouhé roky. Máte v koupelně sprchový kout, který chcete vyměnit? Pak by vám rozhodně neměla chybět sprchová vanička, která je jeho součástí. A ta v neutrální bílé barvě a se zlatým sifonem v balení je tou pravou.

Její obdélníkový tvar je velmi moderní a vhodný do skoro každé koupelny. Dlouhou životnost zajistí například sanitární akrylát, což je materiál výroby, který je odolný, pevný a velmi kvalitní. Každodenní využívání mu nedělá žádný problém. Kvalitu zajistí také povrchová úprava, která pomáhá chránit před drobnými oděrkami a škrábanci, které se mohou objevovat. V balení najdete také zlatý sifon, který se čistí shora.