Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia ecru, velikost 160-180×200+30

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se... více informací »
Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia ecru
Značka: DecoKing
195 Kč
DO OBCHODU
Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se...

Jersey prostěradlo Amelia je ušito s důrazem na nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování. 100% mikrovlákno nedráždí lidskou pokožku, snadno se udržuje v čistotě a lze ho prát v pračce při teplotě do 60°C. Lem je vybaven praktickou gumou, proto prostěradlo skvěle přilne k matraci a během spánku se nesesmekává. Prostěradlo je určeno pro matrace s maximální výškou 30 cm.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% mikrovlákno
Gramáž: 135g/m2
Unikátní a žádaný kousek můžete získat taky na našem webu umístěný v sekci prostěradla! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této rubriky ve slevě.

Výjimečný produkt Jersey prostěradlo z mikrovlákna DecoKing Amelia ecru, velikost 160-180x200+30 originál od značky DecoKing najdete momentálně v naši nabídce ve výhodné akci. Nyní získáte od 195 Kč.