Hector Botník Loft grafit/jackson

Podívejte se na ostatní produkty ze série Loft Jackson Botník Loft grafit/jackson si oblíbí zejména milovníci industriálního a Loft stylu. Je... více informací »
Hector Botník Loft grafit/jackson
Značka: Hector
1 829 Kč
DO OBCHODU
Podívejte se na ostatní produkty ze série Loft Jackson Botník Loft grafit/jackson si oblíbí zejména milovníci industriálního a Loft stylu. Je...

Podívejte se na ostatní produkty ze série Loft Jackson

Botník Loft grafit/jackson si oblíbí zejména milovníci industriálního a Loft stylu. Je vyrobený z laminované dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm a jeho hrany jsou posíleny ABS materiálem, který zvyšuje odolnost a prodlužuje životnost. Čelo botníku v grafitové barvě elegantně kontrastuje s tělem v barvě jackson hickory. Botník je rozdělen na šuplík a dvě uzavíratelné skříňky. Díky systému otevírání PUSH TO OPEN nepotřebuje žádná madla.

Specifikace produktu:
– industriální styl
– laminovaná dřevotříska
– hrany posílené ABS materiálem
– barevné provedení přední strany grafit
– barevné provedení těla jackson hickory
– otevírací systém PUSH TO OPEN

Rozměry produktu:
Výška: 112 cm
Šířka: 54 cm
Hloubka: 39 cm
Výška nohou: 20 cmTento kvalitní a levný produkt Hector Botník Loft grafit/jackson lze zakoupit právě zde tu na našem webu v oblíbené rubrice botníky. Nyní můžete najít skvělé produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. U nás nabízíme více, u nás najdete více skvělých kousků od značky Hector. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Hector má k dispozici skvělé výrobky. A tady je důkaz!

Ve slevě tento produkt Hector Botník Loft grafit/jackson od oblíbené značky se zárukou kvality Hector k dostání na našich stránkách teď právě za příznivou cenu. Cenově vychází na 1 829 Kč.