www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Dvěděti Dětská houpačka Fluoro barevná

Levný produkt Dvěděti Dětská houpačka Fluoro barevná od výrobce s mnohaletou tradicí Dvěděti získáte tady teď právě za extra cenu! Výhodně za cenu 585 Kč.
EAN: 0745178119368
Dvěděti Dětská houpačka Fluoro barevná
Ověřit dostupnost
Značka: Dvěděti
585

Textilní houpačka Fluoro je dokonalým doplňkem pro dětská dobrodružství na hřišti. S pevnou konstrukcí z masivního dřeva a látkovým sedákem ze 100% bavlny je bezpečná, pohodlná a zábavná.

Tato houpačka je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny, což ji činí pohodlnou a velmi kvalitní. Pečlivě vybrané dřevo poskytuje pevnou konstrukci, která je odolná vůči opotřebení a zároveň vašemu dítěti zaručí i bezpečnost.

Bezpečnostní aspekt je zdůrazněn díky výškově nastavitelným lanům, které umožňují dospělým snadno regulovat výšku houpačky podle potřeby.

Houpačka je dodávána s dvěma karabinami pro jednoduché zavěšení na rám, větev nebo houpačkovou konstrukci. To znamená, že můžete tuto houpačku snadno přenášet a pověsit prakticky kdekoli, kde se děti budou chtít bavit!

Tato textilní houpačka je skvělým způsobem, jak přivést radost a zábavu na každé dětské hřiště. Díky všem svým výhodám se stane nezbytným společníkem pro vaše nejmenší objevitele po celé dny.

Specifikace produktu:

Nosnost do 50 kg
Vhodné od 18 měsíců
Barevné provedení