www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Dvěděti Čapí hnízdo LEROYS vícebarevné

Tento kvalitní a žádaný kus Dvěděti Čapí hnízdo LEROYS vícebarevné od známého dodavatele Dvěděti snadno získáte momentálně až neuvěřitelně levně. Aktuálně za 999 Kč.
Dvěděti Čapí hnízdo LEROYS vícebarevné
Ověřit dostupnost
Značka: Dvěděti
999

Dětská houpačka Leroys přinese nespočet hodin radosti a zábavy na vaši zahradu. Umožněte se dětem ponořit do světa houpaček s maximálním komfortem a bezpečím.

Čapí hnízdo bylo navrženo a vyrobeno s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Kovová trubka o síle 3,8×0,1 cm je odolná a stabilní, takže si jako rodiče můžete být jisti, že budou vaše děti vždy v bezpečí. Barevné lano přidává houpačce hravý vzhled a zároveň chrání malé ruce před nežádoucími otřesy.

Houpačka poskytuje dostatek místa pro děti, které si rády užívají chvíle venku. Skákat a houpat se je jedna z nejoblíbeněších aktivit pro děti, a právě tato houpačka jim umožní sdílet tyto zážitky s přáteli nebo s rodinou.

Tuto houpačku lze snadno zavěsit na existující houpačkovou konstrukci nebo ji umístit na speciálně navržený stojan. Houpačka je dodávána se dvěma karabinami, což usnadňuje její zavěšení nebo odvěšení dle potřeby.

Specifikace produktu:

Vhodné od 3 let
Nosnost 100 kg
Kvalitní zpracování