Bidetová baterie Rea Tess černá

Bidetová baterie z řady Tess je ideální součástí moderní koupelny. Neobvyklý futuristický tvar propůjčuje jedinečnou eleganci každé koupelně.... více informací »
Bidetová baterie Rea Tess černá
Značka: REA
1 205 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie z řady Tess je ideální součástí moderní koupelny. Neobvyklý futuristický tvar propůjčuje jedinečnou eleganci každé koupelně....

Bidetová baterie z řady Tess je ideální součástí moderní koupelny. Neobvyklý futuristický tvar propůjčuje jedinečnou eleganci každé koupelně. Tělo baterie je vyrobeno z mosazi, která je pokrytá povlakem v matně černé barvě. Tyto kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost baterie.

Specifikace produktu:
Typ baterie: bidetová
Materiál: mosaz
Povrchové zakončení: černý mat
Typ hlavice: keramická
Průměr připojení: 3/8 palce
Výška baterie: 18,5 cm
Délka ramene: 9 cm
Záruka: 24 měsíců Kvalitní a oblíbený kus jde získat jednoduše tady na webu umístěný v kategorii koupelnové baterie! Nyní si můžete koupit nové kousky ve zmíněné kategorii za výborné peníze! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží značky REA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka REA vyrábí prvotřídní sortiment

Oblíbený kousek Bidetová baterie Rea Tess černá od top značky REA jednoduše najdete na našich stránkách teď právě skutečně levně! Výhodně za skvělou cenu 1 205 Kč.