Bidetová baterie MEXEN ZERO chrom

Bidetová baterie MEXEN z produktové řady ZERO je ideální součástí moderní koupelny. Mosaz, ze které je baterie vyrobená je zárukou dlouhé... více informací »
Bidetová baterie MEXEN ZERO chrom
Značka: MEXEN
1 399 Kč
DO OBCHODU
Bidetová baterie MEXEN z produktové řady ZERO je ideální součástí moderní koupelny. Mosaz, ze které je baterie vyrobená je zárukou dlouhé...

Bidetová baterie MEXEN z produktové řady ZERO je ideální součástí moderní koupelny. Mosaz, ze které je baterie vyrobená je zárukou dlouhé životností.

Podívejte se i na další výrobky ze série Mexen ZERO.

Specifikace produktu:

Materiál: mosaz
Povrchová úprava: chrom
Hlava: keramická
Perlátor: ano
Výška: 142 mm
Dosah výtoku: 155 mm
Hodně žádaný kousek dostanete bezprostředně tady a teď na našem webu umístěný v sekci koupelnové baterie. Připravili jsme pro vás ostatní výrobky ve zmiňované rubrice za outletovou cenu. Známý výrobce MEXEN pro vás připravuje vynikající zboží. Přesvědčte se sami. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další prověřené zboží od značky MEXEN. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Bidetová baterie MEXEN ZERO chrom od kvalitní společnosti MEXEN můžete najít v naší nabídce za super peníze. Nabídky již od 1 399 Kč.