www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Ak furniture Kuchyňská skříňka pod dřez Olivie S 80 cm bílá/černý lesk

Hodně žádaný produkt Ak furniture Kuchyňská skříňka pod dřez Olivie S 80 cm bílá/černý lesk od našeho výrobce Ak furniture snadno seženete aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu! Nyní můžete mít za 2 889 Kč.
EAN: 5907512214619
Ak furniture Kuchyňská skříňka pod dřez Olivie S 80 cm bílá/černý lesk
Ověřit dostupnost
Značka: Ak furniture
2 889

Kuchyňská skříňka pod dřez Olivie S 80 cm v bílé barvě s černými lesklými dvířky je produkt s nadčasovým charakterem. Vyznačuje se univerzálním designem a vysokou kvalitou. Návrh ze sady je dokonale kombinován se všemi ostatními prvky, ze kterých můžete vytvořit kompozici ideálně přizpůsobenou vašim specifickým potřebám. Díky tomu zvládnete zařídit i malý prostor mimořádně funkčně.

Kuchyňská skříňka pod dřez Olivie S 80 cm byla navržena pro dřez 80 x 60 cm. Uvnitř prezentovaného návrhu je volný prostor pro jakékoli uspořádání. Rukojeti jsou praktické a snadno se čistí. Svou barevností, jednoduchostí a elegancí celek skvěle zapadne do každého typu kuchyně – bez ohledu na styl a způsob jejího uspořádání. Kuchyňská skříňka je bez kuchyňské desky.

Skříňka se skvěle kombinuje s ostatními prvky kuchyňského vybavení připravenými v rámci této kolekce. Podívejte se na nabídku spodních skříněk a vrchních skříněk. V nabídce máme také kuchyňskou desku Olivie.

K dispozici jsou také celé kuchyňské sestavy z kolekce Olivie.

Specifikace produktu:

Moderní design s lesklými dvířky
Určeno pro modulární stavbu kuchyně
Navrženo pro dřez 80 x 60 cm