www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Ak furniture Kuchyňská skříňka pod dřez Olivie S 80 cm matná bílá/černá lesk

Žádaný produkt Ak furniture Kuchyňská skříňka pod dřez Olivie S 80 cm matná bílá/černá lesk od dodavatele s dobrým jménem Ak furniture můžete najít právě teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídky od 2 889 Kč.
EAN: 5907512214657
Ak furniture Kuchyňská skříňka pod dřez Olivie S 80 cm matná bílá/černá lesk
Ověřit dostupnost
Značka: Ak furniture
2 889

Potrpíte si na jednoduchost a extravaganci zároveň? Tyto dva směry spojuje kombinace bílé a černé barvy, ve které je vyhotovena kuchyňská skříňka pod dřez Olivie. Stane se základním kamenem vaší kuchyně!

Černé barvě vždycky náležela elegance, bílé naopak čistota a tato adjektiva z vaší kuchyně udělají přímo kouzelné místo.

Spolu s dalšími výrobky z řady Olivie vám pomůže vybavit kuchyň vašich snů. Nemáte dostatek prostoru? To vůbec nevadí, i tak dosáhnete správné kompozice, která bude dokonale přizpůsobena vašim požadavkům. Disponuje vybudovaným místem pro dřez o rozměru 50 x 80 cm.

Kombinace výrazné černé s minimalistickým vzhledem výrobku skvěle polichotí jakémukoliv prostoru, který vyniká různorodostí. Dokonale si sedne s dalšími výraznými doplňky. Co takhle třeba dlouhá černá pírka nebo naopak duhově barevné doplňky? Pokračujte směle dál v prohlížení nabídky našeho eshopu!

Specifikace produktu:

Výrazný design
Ideální do jakéhokoliv aranžmá
S vkusnými madly
Lesklé čelo, matné tělo