Zavinovačka s výztuží Belisima Bílý medvídek

Tato krásná a praktická zavinovačka je nepostradatelnou součástí každé výbavy pro miminko. Je celopotištěná puntíky a zdobí ji roztomilý... více informací »
Zavinovačka s výztuží Belisima Bílý medvídek
Značka: 4Home
429 Kč
DO OBCHODU
Tato krásná a praktická zavinovačka je nepostradatelnou součástí každé výbavy pro miminko. Je celopotištěná puntíky a zdobí ji roztomilý...

Tato krásná a praktická zavinovačka je nepostradatelnou součástí každé výbavy pro miminko. Je celopotištěná puntíky a zdobí ji roztomilý medvídek. Je opatřena suchým zipem, který umožňuje snadné a pohodlné zavinování. Je vyplněna kokosovou výstuží, kterou je nutné před praním vyjmout. Výška kokosové rohože je cca 1 cm. Materiál, který je používán pro výplň, je 100 % protialergický, což znamená, že se v jeho vláknech nešíří žádné mikroorganismy ani plíseň. Pokyny k údržbě: Prát při teplotě do 40 °C. Používat jemné prací prostředky. Nepoužívat chlór ani bělidla. Sušit odkapáváním v zavěšené poloze. Teplota žehlení do 150 °C. Nesmí se čistit chemicky. POZOR! Před vypráním vytáhněte kokosovou vložku. Praním se může zničit. Hodně žádaný produkt máte možnost sehnat také tu na webu zařazený v kategorii dětský textil. Vyberte si zcela nové produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci!

Povedený výrobek Zavinovačka s výztuží Belisima Bílý medvídek od dodavatele s dlouholetou historií 4Home můžete najít v aktuální nabídce téměř zdarma! Nyní získáte od 429 Kč.