www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Závěs Homede Carmena V s řasící páskou typu drak a nařasením béžový, velikost 140×225

Kvalitní výrobek Závěs Homede Carmena V s řasící páskou typu drak a nařasením béžový, velikost 140x225 od našeho známého výrobce HOMEDE jednoduše můžete sehnat právě za nejnižší cenu. Za bezkonkureční cenu 1 435 Kč.
EAN: 5905364625010
Závěs Homede Carmena V s řasící páskou typu drak a nařasením béžový
Ověřit dostupnost
Značka: HOMEDE
1 435

Závěs Homede Carmena, v béžovém odstínu, je dokonalým doplňkem vašeho interiéru. Jeho jedinečný design doplněn o kvalitní zpracování přinese do vašeho interiéru špetku elegance a sofistikovanosti.

Béžová barva závěsu je neutrální a přirozená, což vytváří klidný harmonický vzhled. Tento odstín je výborným doplňkem pro různé barevné palety interiérů a snadno se kombinuje s dalšími prvky v místnosti.

Typ navlékání závěsu je velmi snadný, rychlý a pohodlný. Řasící páska typu drak je vyrobena z kvalitního materiálu a má velmi unikátní tvar, který umožňuje snadné nařasení závěsu. Na horní části závěsu jsou umístěny průchodky, skrze které je propletena řasící páska. Proces navlékání je sám o sobě velmi jednoduchý. Nejprve vložte závěsnou tyč mezi záhyb a poté začněte provlékat řasící pásku skrze průchodky na horní části závěsu. Páska by měla plynule procházet průchodkami, což umožní jednoduché decentní nařasení závěsu.

Péče o závěs je jednoduchá. Nepoužívejte chlor, nesušte v sušičce, perte při maximální teplotě 40°C, žehlete do teploty 150°C.

Specifikace produktu:

Béžové provedení
Kvalitní zpracování
Elegantní design
S řasící páskou typu drak a nařasením
Dostupný ve více rozměrech