Zavařovací sklenice s clip uzávěrem FIDO, 1 l

Tradiční kulatá sklenice se stane nejen stylovým, ale hlavně praktickým doplňkem vaší kuchyně. Je opatřena klipem z nerezavějící oceli,... více informací »
Zavařovací sklenice s clip uzávěrem FIDO
99 Kč
DO OBCHODU
Tradiční kulatá sklenice se stane nejen stylovým, ale hlavně praktickým doplňkem vaší kuchyně. Je opatřena klipem z nerezavějící oceli,...

Tradiční kulatá sklenice se stane nejen stylovým, ale hlavně praktickým doplňkem vaší kuchyně. Je opatřena klipem z nerezavějící oceli, skleněným víčkem a vyměnitelným gumovým těsněním, které zaručí dlouhou trvanlivost uložených potravin.Dóza je ideální jak na suché potraviny, jako jsou třeba cukr a sůl, tak i na zavařování – je tak akorát velká na uskladnění výborné ovocné marmelády, bylinkového pesta či domácí paštiky a nebo k nakládání sýrů. A navíc – takové dobroty připravené ve stylové sklenici budou také výborným dárkem třeba pro babičku, maminku či kamarádku. Sklenice je zdobená klasickým reliéfním logem Fido na víčku. Je vhodná do myčky nádobí.
Tento designový výrobek Zavařovací sklenice s clip uzávěrem FIDO, seženete prostě tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii zavařovací hrnce. Pořiďte si ještě další výrobky ve zmiňované sekci za nejnižší cenu!

Designový výrobek Zavařovací sklenice s clip uzávěrem FIDO, 1 l od značky s dlouholetou tradicí Bormioli Rocco můžete dostat aktuálně na webu napořád výhodně. Akční cena od 99 Kč.