Zahradní palisáda obrubník lem trávniku 2,5 m šedá

Obrubník, díky kterému rozdělíte části vaší zahrady. Lem je vyrobený z kvalitního plastu, který je odolný povětrnostním podmínkám a... více informací »
Zahradní palisáda obrubník lem trávniku 2
Značka: 4Home
299 Kč
DO OBCHODU
Obrubník, díky kterému rozdělíte části vaší zahrady. Lem je vyrobený z kvalitního plastu, který je odolný povětrnostním podmínkám a...

Obrubník, díky kterému rozdělíte části vaší zahrady. Lem je vyrobený z kvalitního plastu, který je odolný povětrnostním podmínkám a působí jako kámen. Obrubník lze snadno namontovat i demontovat, jednoduše se zasune do půdy díky zápichu, který je na každém kusu. Balení obsahuje 10 modulů. Celková délka je 2,5 m.Rozměry: výška nad půdou: 10 cm, délka zapichovací nožky do země: 13 cm Vysoce kvalitní produkt Zahradní palisáda obrubník lem trávniku máte možnost dostat zrovna tady na našich stránkách zařazený v kategorii pletiva a sítě! Mrkněte na ještě jiné kusy ve zmíněné sekci za příznivou cenu! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další zboží od značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Zahradní palisáda obrubník lem trávniku 2,5 m šedá originál od výrobce 4Home snadno pořídíte právě nyní na našich stránkách extra výhodně. Stojí teď u nás 299 Kč.