Woody Puzzle na desce Dopravní prostředky

Oblíbená hračka pro děti od dvou let, u kterých rozvíjí jejich motorické schopnosti a zábavnou formou se zároveň učí poznávat základní... více informací »
Woody Puzzle na desce Dopravní prostředky
Značka: Woody
139 Kč
DO OBCHODU
Oblíbená hračka pro děti od dvou let, u kterých rozvíjí jejich motorické schopnosti a zábavnou formou se zároveň učí poznávat základní...

Oblíbená hračka pro děti od dvou let, u kterých rozvíjí jejich motorické schopnosti a zábavnou formou se zároveň učí poznávat základní dopravní prostředky. Jednotlivé dřevěné dílky mají tvar vyobrazeného dopravního prostředku a za pomoci úchopů je děti vyndávají a znovu vkládají do příslušných otvorů v dřevěné desce. Diskontní produkt Woody Puzzle na desce Dopravní jde koupit již dnes tady na webu umístěný v sekci dřevěné hračky. Nyní koupíte akční produkty ve zmiňované sekci za super cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od výrobce Woody. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Woody svým zákazníkům dodává prvotřídní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Žádaný produkt Woody Puzzle na desce Dopravní prostředky od značky s dobrým jménem Woody najdete právě teď v nabídce za super peníze! Nyní nakoupíte za 139 Kč.