www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Velociraptor

Tento kvalitní produkt Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Velociraptor od známého výrobce Woodcraft construction kit jde koupit momentálně za nejnižší cenu! Akční cena 55 Kč.
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Velociraptor

Nenechte si ujít svět pravěkých dobrodružství s úchvatným dřevěným 3D puzzle Velociraptorem. Otevřete dveře do minulosti a nechte svou představivost vzplanout, když sestavujete tohoto pradávného krále vlastnoručně.

Rozměry po sestavení (6x10x12 cm) poskytují ideální proporce pro vytvoření něčeho jedinečného. Ať už jste malý dobrodruh, který teprve začíná svou cestu, nebo zkušený stavitel, tato jednoduchá obtížnost přináší radost ze sestavování každému od 6 let. Toto puzzle přináší do vašeho domova nejen fyzickou podobu pravěkých tvorů, ale také atmosféru doby, kdy tyto bytosti vládly Zemi. Z kvalitního dřeva a s pečlivým provedením se tyto puzzle stávají nejen zábavným projektem, ale i výjimečným uměleckým dílem. Je to cesta do minulosti, která rozvíjí myšlení, jemnou motoriku a představivost vašich dětí. A co víc, dřevěné 3D puzzle se nemusí lepit lepidlem, takže můžete kdykoliv rozložit a znovu složit svého Velociraptora.

Specifikace produktu:

Vhodné od 6 let
Rozvíjí jemnou motoriku a představivost
Lehká obtížnost sestavení