www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Velká pagoda divoké husy

Tento velmi žádaný výrobek Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Velká pagoda divoké husy od našeho výrobce Woodcraft construction kit jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Nabídka od 429 Kč.
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Velká pagoda divoké husy

Vykročte do světa tradice a krásy s dřevěnou 3D skládačkou – Velká pagoda divoké husy. Sestavte si vlastní mistrovské dílo rozměrů 18×35,2×19,5 cm, které oživí váš prostor. Balení obsahuje 107 důmyslně vyřezaných dílů z kvalitní 3 mm nebo 5 mm silné překližky.

Tato jedinečná skládačka není jen hračka, je to zážitek. Zkuste si sami sestavit tuto pagodu inspirovanou divokými husami a ponořte se do světa kreativity. Při skládání nejen rozvíjíte vaše myšlení a jemnou motoriku, ale také si užijete radost z vytváření plnohodnotného uměleckého díla. Tyto dřevěné skládačky jsou navíc ekologicky šetrné, vyrobeny z přírodní překližky, a mohou být podle vaší fantazie vymalovány. Chcete-li si uchovat vzpomínku na vytvoření této pagody, návod k sestavení si ponechte – až se jednou rozhodnete rozložit své dílo a znovu ho sestavit.

Specifikace produktu:

Jednoduchá obtížnost
Vhodné pro děti od 14 let
Rozvíjí zručnost a kreativitu