www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Triceratops velký

Levný produkt Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Triceratops velký od známé kvalitní značky Woodcraft construction kit jednoduše můžete sehnat ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční ceny již od 55 Kč.
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Triceratops velký

Vstupte do fascinujícího světa naší planety s dřevěným 3D puzzle Triceratops. Zpřístupněte vašim dětem okouzlující bohatství fauny, přičemž tento jedinečný kousek vytvoří spojení mezi přírodou a hravou zábavou.

Rozměry po sestavení 22x6x9 cm nabízejí impozantní pohled na život Triceratopse, což je nejen vzdělávací zážitek, ale i vizuální lahůdka. S jednoduchou obtížností a 16 dílky se stává sestavení tohoto dřevěného 3D puzzle nejen snadnou, ale i odměňující výzvou pro malé stavitelské nadšence od 6 let.

Jsou to unikátní dřevěné hračky, které zlepšují jemnou motoriku, podporují tvůrčí myšlení a oživují představivost. Vyrazte na dobrodružnou cestu s Triceratopsem, který nejen poskytuje vzdělání, ale také pohlcuje vaše dítě do světa poutavého zábavného učení.

Díly jsou vyrobeny z kvalitní překližky, což zajišťuje trvanlivost a snadnou manipulaci. A co víc, žádné lepidlo není potřeba! Díly lze kdykoliv rozebrat a znovu složit, čímž nabízejí nekonečné hodiny kreativního hraní. Přírodní dřevěné 3D puzzle lze nabarvit podle vlastních představ.

Specifikace produktu:

Vhodné od 6 let
Rozvíjí jemnou motoriku a představivost
Lehká obtížnost sestavení