www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Triceratops

Tento levný kousek Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Triceratops značky Woodcraft construction kit můžete nakoupit na našich stránkách nyní ve slevě. Zrovna nyní za cenu 55 Kč.
EAN: 6934482511829
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Triceratops

Vstupte do fascinujícího světa naší planety s dřevěným 3D puzzle Triceratops. Zpřístupněte vašim dětem okouzlující bohatství fauny, přičemž tento jedinečný kousek vytvoří spojení mezi přírodou a hravou zábavou. Model nabízí impozantní pohled na život Triceratopse, což je nejen vzdělávací zážitek, ale i vizuální lahůdka. S jednoduchou obtížností a 36 dílky se stává sestavení tohoto dřevěného 3D puzzle nejen snadnou, ale i odměňující výzvou pro malé stavitelské nadšence od 8 let.

Jsou to unikátní dřevěné hračky, které zlepšují jemnou motoriku, podporují tvůrčí myšlení a oživují představivost. Vyrazte na dobrodružnou cestu s Triceratopsem, který nejen poskytuje vzdělání, ale také pohlcuje vaše dítě do světa poutavého zábavného učení. Díly jsou vyrobeny z kvalitní překližky, což zajišťuje trvanlivost a snadnou manipulaci. A co víc, žádné lepidlo není potřeba! Díly lze kdykoliv rozebrat a znovu složit, čímž nabízejí nekonečné hodiny kreativního hraní.

Specifikace produktu:

Vhodné od 8 let
Rozvíjí jemnou motoriku a představivost
Lehká obtížnost sestavení