www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Podzimní dům

Hodně žádaný výrobek Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Podzimní dům od výrobce se zárukou kvality Woodcraft construction kit je k dispozici v naší nabídce ve výhodné akci. Právě nyní za skvělou cenu 119 Kč.
EAN: 6934482512062
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Podzimní dům

Vítejte v podzimním ráji skládání! Ponořte se do kouzla barevných listů a útulné atmosféry s dřevěným 3D Puzzle – Podzimní dům. Rozměry po sestavení 19x13x11,2 cm vytvářejí malý svět plný detailů a kreativity. S tímto exkluzivním puzzle začíná dobrodružství ve formě kvalitní překližky a 61 precizně vyřezaných dílků, které čekají na vaši šikovnost.

Vyrobte si vlastní podzimní kouzlo s dřevěnými skládačkami, které nejen rozvíjejí myšlení a jemnou motoriku, ale také povzbuzují vaši představivost. Ať už jste mladý nebo mladší duchem, tento Podzimní dům je zárukou zábavy a relaxace. Co víc? Žádné lepidlo není potřeba. Každý kousek se skládá jednoduše a bezpečně. Máte možnost rozložit a znovu složit svůj podzimní kousek podle nálady. Doporučujeme si vždy ponechat návod ke stavbě, abyste si užívali každý moment kreativního procesu.

Specifikace produktu:

Vhodné od 8 let
Jednoduchá obtížnost
Rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku