www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Kyvadlové hodiny

Zlevněný kousek Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Kyvadlové hodiny od známé společnosti Woodcraft construction kit pohodlně seženete v naší internetové nabídce skutečně levně. Za bezkonkureční cenu 405 Kč.
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Kyvadlové hodiny

Odkryjte svět času s dřevěnými 3D Puzzle Kyvadlovými hodinami. Představte si, že zázraky času můžete mít ve svých rukou. Puzzle vytvářejí nejen stylový kousek do vašeho interiéru, ale také nabízejí nezapomenutelný zážitek skládání vlastních hodin. Seznamte se s uměním skládání hodin vlastníma rukama. Každý detail z kvalitní překližky o tloušťce 3 mm nebo 5 mm vás zavede do světa precizního řemesla.

Pro děti od 8 let jsou puzzle nejen zábavou, ale také výzvou pro jejich myšlení a jemnou motoriku. Vytvoření hodin nikdy nebylo tak napínavé. S hrdostí vám přinášíme použití pouze certifikovaného FSC® dřeva. Pomáhejte chránit naše lesy a podpořte udržitelnost s každým skládacím krokem. Vaši malí umělci mohou tvořit. Přírodní dřevěné povrchy jsou připraveny na jejich kreativitu – buďte připraveni na barevnou vlnu radosti.

Specifikace produktu:

Vhodné od 8 let
Střední obtížnost
Rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku
Baterie: 1 x AA (není součástí balení)
Skutečně ukazuje čas