www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Kolotoč růžové

Oblíbený a akční kus Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Kolotoč růžové od kvalitní společnosti Woodcraft construction kit snadno můžete získat zde ve slevě! Ve skvělé akci za 179 Kč.
EAN: 6934482512017
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Kolotoč růžové

Prožijte kouzlo skládání a vytvořte si vlastní podívanou s dřevěným 3D puzzle Kolotočem. Sestavte si vlastní kousek umění. Každý detail je precizně vyřezán z 3 mm silné kvalitní překližky, čekající na vaši kreativitu. Tato skládačka je dokonalým způsobem, jak rozvinout myšlení a jemnou motoriku u dětí od 8 let.

Co dělá 3D puzzle zvláštní? Tyto dřevěné hračky nevyžadují lepidlo, díky čemuž můžete svůj kolotoč rozložit a znovu složit, kdykoli se vám zachce. S potiskem v živých barvách jsou barevné dřevěné puzzle nejen zábavné, ale i esteticky působivé. S tímto kolotočem není jen skládání zábavné, ale také vzdělávací. Děti se učí krok za krokem skládat vlastní dřevěné modely, rozvíjejí svou představivost a myšlení. Doporučujeme si ponechat návod ke stavbě a sledovat, jak jejich tvůrčí schopnosti rozkvétají.

Specifikace produktu:

Vhodné od 8 let
Jednoduchá obtížnost
Rozvíjí kreativitu a jemnou motoriku