www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Eiffelova věž střední

Často hledaný produkt Woodcraft construction kit Dřevěné 3D puzzle Eiffelova věž střední od skvělého a známého výrobce Woodcraft construction kit je k sehnání v aktuální nabídce skutečně výhodně! Aktuálně výhodně za 475 Kč.
Woodcraft construction kit  Dřevěné 3D puzzle Eiffelova věž střední

Vstaňte před svou vlastní Eiffelovu věží, kterou vytvoříte z dřevěných 3D puzzle střední velikosti. Sestrojte si svůj vlastní kousek Paříže přímo v pohodlí svého domova. S rozměry 24,5×57,5×24,5 cm po sestavení se dostanete do srdce francouzské elegance.

S 94 kusy kvalitní dřevěné překližky a jednoduchým návodem je skládání hračkou, ale zároveň výzvou pro myšlení a jemnou motoriku. Ať už jste začátečník nebo zkušený kreativec, tato 3D skládačka vám poskytne zážitek plný radosti a úspěchu. Co je na tom nejlepší? Toto dřevěné 3D puzzle nemusíte lepit lepidlem, takže kdykoliv můžete svou Eiffelovu věž rozložit a znovu složit. Proč nechat tuto unikátní hračku ožít vlastními barvami? Přírodní dřevěné 3D puzzle jsou vhodné i pro malé umělce, kteří si mohou vytvořit svůj svět podle vlastní fantazie. Toto puzzle je navrženo pro děti od 14 let a plně splňuje všechny normy EU pro bezpečnost hraček.

Specifikace produktu:

Jednoduchá obtížnost
Vhodné pro děti od 14 let
Rozvíjí zručnost a kreativitu