www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Vysoká umyvadlová baterie Rea Paco stříbrná

Oblíbený produkt Vysoká umyvadlová baterie Rea Paco stříbrná od našeho známého výrobce REA snadno můžete pořídit zde nyní za parádní cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 119 Kč.
EAN: 5902557386208
Vysoká umyvadlová baterie Rea Paco stříbrná
Ověřit dostupnost
Značka: REA
1 119

Zvýrazněte krásu vaší koupelny a přidejte do ní nádech moderního luxusu s touto umyvadlovou baterií Rea Paco.

Právě tato baterie v sobě spojuje nejen vynikající funkčnost, ale také ohromující design, který vám zaručí dokonalou harmonii mezi estetikou a užitnou hodnotou.

Stříbrná barva a působivě minimalistický design dává umyvadlové baterii neodolatelný vzhled. Díky tomu vám tato baterie přinese nejen funkční kousek, ale také designovou vizitku do vašeho interiéru.

Baterie se může pochlubit i svou vysokou kvalitou. Je vyrobena z prvotřídních materiálů tak, aby odolávala opotřebení a zůstávala spolehlivá po mnoho let. A díky snadné manipulaci si budete moci snadno regulovat teplotu vody i její průtok. Baterie vyniká i praktickým otočným kohoutkem a ramenem díky čemuž budete mít úplnou kontrolu nad tokem vody.

Umyvadlová baterie se díky svému univerzálnímu designu snadno přizpůsobí různým typům umyvadel a koupelnovým stylům. Bez ohledu na to, zda máte moderní nebo tradiční koupelnu, tato baterie se stane neodolatelným centrem pozornosti zkrátka kdekoli.

Nechte svou koupelnu promluvit s touto umyvadlovou baterií Rea Paco!

Specifikace produktu:

Keramická hlava
Perlátor
Součástí je přívodní hadice