www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Vysoká umyvadlová baterie Rea Paco černá

Kvalitní a levný produkt Vysoká umyvadlová baterie Rea Paco černá od populárního výrobce REA pořídíte momentálně v naši nabídce v akci! Za bezkonkureční cenu 1 230 Kč.
EAN: 5902557386215
Vysoká umyvadlová baterie Rea Paco černá
Ověřit dostupnost
Značka: REA
1 230

Zvýrazněte krásu vaší koupelny a přidejte do ní nádech moderního luxusu s touto umyvadlovou baterií Rea Paco. Právě tato baterie v sobě spojuje nejen vynikající funkčnost, ale také ohromující design, který vám zaručí dokonalou harmonii mezi estetikou a užitnou hodnotou.

Černá barva a působivě minimalistický design dává umyvadlové baterii neodolatelný vzhled. Díky tomu vám tato baterie přinese nejen funkční kousek, ale také designovou vizitku do vašeho interiéru.

Baterie se může pochlubit i svou vysokou kvalitou. Je vyrobena z prvotřídních materiálů tak, aby odolávala opotřebení a zůstávala spolehlivá po mnoho let. A díky snadné manipulaci si budete moci snadno regulovat teplotu vody i její průtok. Baterie vyniká i praktickým otočným kohoutkem a ramenem díky čemuž budete mít úplnou kontrolu nad tokem vody.

Umyvadlová baterie se díky svému univerzálnímu designu snadno přizpůsobí různým typům umyvadel a koupelnovým stylům. Bez ohledu na to, zda máte moderní nebo tradiční koupelnu, tato baterie se stane neodolatelným centrem pozornosti zkrátka kdekoli.

Nechte svou koupelnu promluvit s touto umyvadlovou baterií Rea Paco!

Specifikace produktu:

Keramická hlava
Perlátor
Součástí je přívodní hadice