Vopi Kusový koberec Apollo soft antracit, 80 x 150 cm

Apollo Soft je koberec s drobným melírkem, velmi příjmený na dotek s jemným vlasem. Vhodný téměř do každého obývacího prostoru. Velmi... více informací »
Vopi Kusový koberec Apollo soft antracit
Značka: 4Home
699 Kč
DO OBCHODU
Apollo Soft je koberec s drobným melírkem, velmi příjmený na dotek s jemným vlasem. Vhodný téměř do každého obývacího prostoru. Velmi...

Apollo Soft je koberec s drobným melírkem, velmi příjmený na dotek s jemným vlasem. Vhodný téměř do každého obývacího prostoru. Velmi oblíbený výrobek Vopi Kusový koberec Apollo soft antracit, 80 x 150 cm dostanete bez obtíží na stránkách v oblíbené kategorii koberce a koberečky! Získejte akční zboží z této sekce za výborné peníze. To však není vše, naše nabídka je široká. Mrkněte také na další zboží od výrobce 4Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce 4Home má špičkové výrobky. Udělejte si radost!

Oblíbený a kvalitní produkt Vopi Kusový koberec Apollo soft antracit, 80 x 150 cm od našeho předního výrobce 4Home máte možnost nakoupit momentálně v naši nabídce za výprodejovou cenu! Nyní získáte od 699 Kč.