VLAHA VCT1042 dubové samolepicí hodiny Minimal černá, pr. 80 cm

Pořiďte si tyto nádherné designové samolepicí hodiny, které vynikají tím, že jednotlivé části, vyjma ručiček, jsou z dubového dřeva. Pro... více informací »
VLAHA VCT1042 dubové samolepicí hodiny Minimal černá
Značka: 4Home
1 490 Kč
DO OBCHODU
Pořiďte si tyto nádherné designové samolepicí hodiny, které vynikají tím, že jednotlivé části, vyjma ručiček, jsou z dubového dřeva. Pro...

Pořiďte si tyto nádherné designové samolepicí hodiny, které vynikají tím, že jednotlivé části, vyjma ručiček, jsou z dubového dřeva. Pro zachování přirozeného tónu dubu je povrch napuštěn přírodním lněným olejem. Hodiny jsou osazeny prověřenými německými strojky UTS. Tikání strojku není slyšet. Ke každému vyrobenému kusu navíc získáte certifikát s datem výroby. Hodiny této značky se ručně vyrábějí přímo v Novém Městě nad Metují . Jejich hlavním tvůrcem je designér Libor Vláha.
Výjimečný a žádaný produkt VLAHA VCT1042 dubové samolepicí hodiny Minimal naleznete lehce tady na webu ve známé kategorii hodiny! Mrkněte na ostatní produkty z této kategorie za nejlepší ceny! U nás nabízíme více, máme v nabídce více kousků od dodavatele 4Home. Najdete je níže na této stránce. Populární značka 4Home vám představuje prvotřídní sortiment

Zlevněný produkt VLAHA VCT1042 dubové samolepicí hodiny Minimal černá, pr. 80 cm od společnosti 4Home jde koupit u nás právě levně! Nabídka již od 1 490 Kč.