Vigan Mammoth EPAN30

Elektrická víceúčelová pánev pro pohodlnou přípravu většího množství potravin, pánev 6v1 dokáže nahradit několik spotřebičů - smaží,... více informací »
Vigan Mammoth EPAN30
Značka: Vigan
1 099 Kč
DO OBCHODU
Elektrická víceúčelová pánev pro pohodlnou přípravu většího množství potravin, pánev 6v1 dokáže nahradit několik spotřebičů - smaží,...

Elektrická víceúčelová pánev pro pohodlnou přípravu většího množství potravin, pánev 6v1 dokáže nahradit několik spotřebičů – smaží, dusí, vaří, zapéká, ohřívá a griluje, široké využití nejen v domácnosti, na chalupě, nebo na dovolené. Zdravé a chutné pokrmy rychle, efektivně a kdekoli. Speciální nepřilnavý povrch pro zdravé vaření bez tuku a oleje, rovnoměrné rozložení tepla po celé ploše pánve, odnímatelný regulátor teploty s napájecím přívodem, světelná indikace provozu, nastavitelný thermostat 1-5 stupeň (0 – 240 °C), skleněná poklice s ventilačním otvorem pro únik páry a odizolovaným madlem, masivní, tepelně odolné rukojeti, gumové nožičky pro dokonalou stabilitu, velice snadná údržba a čištění.Technická specifikace:

napětí : 230 V/ 50 Hz Hodně žádaný produkt jde nakoupit také tady na našich stránkách v oblíbené sekci malé spotřebiče. Mrkněte na akční výrobky z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny! V očích zákazníků populární výrobce Vigan pro své zákazníky dodává skvělé zboží. Podívejte se sami.

Velmi žádaný produkt Vigan Mammoth EPAN30 od dodavatele zboží Vigan pohodlně nakoupíte právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně výhodně za 1 099 Kč.