Věšák na dveře 3 háčky, 21,5 x 12 x 7 cm

Nemáte dostatek místa k zavěšení utěrek v kuchyni nebo ručníků v koupelně? Pořiďte si tento šikovný věšák se třemi háčky, který snadno... více informací »
Věšák na dveře 3 háčky
Značka: 4Home
199 Kč
DO OBCHODU
Nemáte dostatek místa k zavěšení utěrek v kuchyni nebo ručníků v koupelně? Pořiďte si tento šikovný věšák se třemi háčky, který snadno...

Nemáte dostatek místa k zavěšení utěrek v kuchyni nebo ručníků v koupelně? Pořiďte si tento šikovný věšák se třemi háčky, který snadno upevníte na dveře či šuplík. maximální hloubka dveří: 4 cm
Zcela unikátní produkt Věšák na dveře 3 háčky, 21,5 x 12 x 7 cm můžete získat taky tady na webu v rubrice němý sluha. Mrkněte na vyjímečné kousky ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. Populární výrobce 4Home svým zákazníkům dodává kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od dodavatele 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek Věšák na dveře 3 háčky, 21,5 x 12 x 7 cm od skvělé značky 4Home jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Ve skvělé akci za 199 Kč.