www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Umyvadlová baterie MEXEN LIBRA chromová

Vynikající produkt Umyvadlová baterie MEXEN LIBRA chromová od spolehlivého výrobce MEXEN jednoduše pořídíte momentálně na webu za výhodné peníze. Nyní získáte od 1 335 Kč.
EAN: 5907709173781
Umyvadlová baterie MEXEN LIBRA chromová
Ověřit dostupnost
Značka: MEXEN
1 335

Při umývání rukou vás napadne, že vaše umyvadlová baterie si žádá výměnu. Respektive má už to nejlepší za sebou a teď by bylo vhodné pořídit si do koupelny nový kousek, který bude opět vám a celé vaší rodině sloužit dlouhé roky. Vybírejte ji tak, aby byla co možná nejvíc kvalitní, ale také aby se hodila do daného prostoru a byla velmi moderní. Značka Mexen nabízí celou řadu baterií včetně té chromové, která rozzáří každý interiér.

Umyvadlová baterie je důležitou součástí každého umyvadla. Její tělo je vyrobeno z pevné a odolné mosazi, která nabízí odolnost a také dlouhou životnost. Nejinak je tomu také u hlavy baterie, která je vyrobená ze sanitární keramiky. Celý povrch je potažen chromovou povrchovou úpravou a ta brání drobným oděrkám a škrábancům, ale také korozi. Umyvadlová baterie disponuje perlátorem, který provzdušňuje prod vody a šetří ji.