www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Umyvadlová baterie MEXEN ERICA černá

Velmi oblíbený kousek Umyvadlová baterie MEXEN ERICA černá od našeho výrobce MEXEN jednoduše naleznete právě nyní za outletovou cenu. Nabídka již od 709 Kč.
EAN: 5907709174535
Umyvadlová baterie MEXEN ERICA černá
Ověřit dostupnost
Značka: MEXEN
709

Žádá si vaše koupelna nový impuls v podobě nového vybavení? Zaměřte se na takové kousky, které by vám pomohly nejen prakticky, ale také by byly ideální jako moderní prvky. Například taková baterie k umyvadlu pomáhá prakticky denně, ale je také moderní? Pokud takovou chcete, je potřeba sáhnout po umyvadlové baterii z řady MEXEN a to v černé barvě, která je velmi neutrální a dodává na kráse každé koupelně a jejím interiéru.

Umyvadlová baterie je opatřená jednopákovým úchytem a její tělo je vyrobeno z kvalitní mosazi, tedy materiálu, který odolává každodennímu využívání celou rodinou. Hlava baterie je vyrobená ze sanitární keramiky a její jemné a ladné linie z ní činí elegantní kousek. To vše je upraveno povrchovou vrstvou v černé barvě, která chrání před korozí nebo oděrkám a škrábancům. Je vybavená také perlátorem, který provzdušní vodu a tím pádem šetří.