Ubrus AmeliaHome GAIA PPG světle šedý, velikost 110×140

Ubrus AmeliaHome GAIA PPG je ušitý ze 100% polyesteru a disponuje gramáží 150g/m2 . Tkanina je zdobená designovým vzorem listů a jemným olemováním... více informací »
Ubrus AmeliaHome GAIA PPG světle šedý
Značka: AmeliaHome
855 Kč
DO OBCHODU
Ubrus AmeliaHome GAIA PPG je ušitý ze 100% polyesteru a disponuje gramáží 150g/m2 . Tkanina je zdobená designovým vzorem listů a jemným olemováním...

Ubrus AmeliaHome GAIA PPG je ušitý ze 100% polyesteru a disponuje gramáží 150g/m2 . Tkanina je zdobená designovým vzorem listů a jemným olemováním spodní části. K dispozici je v mnoha rozměrech.

Specifikace produktu:
Materiál: 100% polyester
Barva: světle šedá
Kolekce: GAIA PPG
Výrobce: AmeliaHome

Doporučení:
Prát při teplotě do 30°C
Nebělit
Nesušit v sušičce
Žehlit při teplotě do 150°C
Tento nejprodávanější produkt Ubrus AmeliaHome GAIA PPG světle máte možnost dostat v pohodě na našich stránkách v oblíbené kategorii ubrusy! Nyní si můžete pořídit vyjímečné kousky ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. U zákazníků oblíbený výrobce AmeliaHome má v nabídce špičkové produkty. Podívejte se sami! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené zboží od dodavatele AmeliaHome. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kousek Ubrus AmeliaHome GAIA PPG světle šedý, velikost 110x140 značky AmeliaHome jednoduše můžete pořídit na našich stránkách v bezva akci! Zrovna teď v akci za 855 Kč.