www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

TZB Konferenční stolek Sargot hnědý

Tento skvělý produkt TZB Konferenční stolek Sargot hnědý od oblíbené značky se zárukou kvality TZB naleznete v naší nabídce za příznivou cenu! Aktuálně v akci za 5 015 Kč.
EAN: 5902340322796
TZB Konferenční stolek Sargot hnědý
Ověřit dostupnost
Značka: TZB
5 015
Popis produktu

Konferenční stolek Sargot se vyznačuje jedinečným designem. Pevná konstrukce z oceli s práškovým nástřikem a laminovaných desek připomínajících starý dub se perfektně spojuje a vytváří neodolatelný kus nábytku. Tento model bude perfektní jako konferenční stolek v původně zdobených obývacích pokojích. Je vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality s důrazem na nejmenší detaily. Tento model se vyznačuje atraktivním designem, velkou horní plochou a solidním zpracováním. Prostorná deska stolu poskytuje dostatek místa například pro šálky kávy, notebook, oblíbenou knihu nebo podnos. Spodní police je stejně prostorná, lze ji použít k uložení ostatních nejnutnějších věci.

Specifikace produktu:

Materiál: práškově lakovaná ocel/laminovaná deska
Styl: vintage, Loft, Industrialní
Barva: černá/starý dub
Další spodní police
Prostorná deska stolu
Stabilní konstrukce
Maximální rovnoměrné zatížení stolu: 150 kg
Hmotnost: 23,1 kg

Rozměry:
Výška: 40 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 60 cm

POZNÁMKA: uvedené barvy by měly být považovány za ilustrativní – mohou se lišit od skutečných barev kvůli odlišnému nastavení monitorů a procesu zpracování fotografií. Skutečné rozměry se mohou mírně lišit od těch, které jsou uvedeny v popisu. Tolerance chyby může být +/- 2 cm