TZB Houpací křeslo Sirius – šedivé

Stylové houpací křeslo Sirius - šedivé na zahradu či terasu. Užijte si příjemný odpočinek v tomto stylovém houpacím křele s funkcí swing.... více informací »
TZB Houpací křeslo Sirius - šedivé
Značka: TZB
2 319 Kč
DO OBCHODU
Stylové houpací křeslo Sirius - šedivé na zahradu či terasu. Užijte si příjemný odpočinek v tomto stylovém houpacím křele s funkcí swing....

Stylové houpací křeslo Sirius – šedivé na zahradu či terasu.

Užijte si příjemný odpočinek v tomto stylovém houpacím křele s funkcí swing. Materiál lehátka je rychleschnoucí, prodyšný a odolný proti atmosferickým podmínkám. Rám houpacího křesla je práškově lakovaný. Opěrka hlavy má velmi pohodlný polštář. Relaxujte na pohodlném lehátku, které se decentně pohupuje. Výborně doplní vaši zahradu a nebo terasu.

Technická specifikace houpacího křesla Sirius

Výška: 86 cm
Šířka: 66 cm
Délka: 147 cm
Výška opěrky hlavy: 20 cm
Šířka opěrky hlavy: 29 cm
Hmotnost lehátka: cca 9,5 kg
Lakovaný rám
Materiál lehátka: textil
Barva: šedivá Oblíbený výrobek TZB Houpací křeslo Sirius – šedivé pořídíte rovnou tady a teď na našem webu ve známé rubrice zahradní židle a křesla! Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci za super ceny.

Kvalitní a velmi žádaný kousek TZB Houpací křeslo Sirius - šedivé od dodavatele zboží TZB máte možnost najít zde ve slevě. Produkt momentálně prodáváme za 2 319 Kč.