TZB Botník NOLA černý

Praktický botník, který pojme 8 párů bot. Skvělé řešení, které vám ulehčí práci s udržením pořádku v předsíni či šatně. Botník tohoto... více informací »
TZB Botník NOLA černý
Značka: TZB
279 Kč
DO OBCHODU
Praktický botník, který pojme 8 párů bot. Skvělé řešení, které vám ulehčí práci s udržením pořádku v předsíni či šatně. Botník tohoto...

Praktický botník, který pojme 8 párů bot. Skvělé řešení, které vám ulehčí práci s udržením pořádku v předsíni či šatně. Botník tohoto typu nezabere mnoho místa, tudíž jej lze umístit rovněž v menších prostorech. Odolná, stabilní konstrukce garantuje stabilitu i při maximálním zatížení. Model disponuje 4 policemi, na které lze umístit až 8 párů bot.

lehká, stabilní konstrukce z umělého materiálu
celokovové příčné odkládací rošty
4 praktické poličky
kapacita 8 párů bot
univerzální design

MATERIÁL:

Vertikální konstrukce: PVC
Police: kov
Barva: černá, stříbrná

ROZMĚRY:

Výška: 62 cm
Šířka: 52 cm
Hloubka: 19,5 cm
Výška polic: 16 cm
Průměr tyče: 10 mm

Doplňující informace

Prezentované odstíny produktu jsou orientační – mohou se od výsledného produktu částečně odchylovat, a to z důvodu nastavení objektivu fotoaparátu při pořizování snímků a jejich následné editace. Skutečné rozměry produktu se mohou v minimální míře různit. Tolerance odchylu rozměrů je v tomto případě +/- 5%.Zlevněný kus TZB Botník NOLA černý pořídíte pohodlně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci botníky! Vyhledejte si ještě podobné zboží z naší rubriky snadno online!

Kvalitní a velmi žádaný výrobek TZB Botník NOLA černý od našeho známého výrobce TZB jednoduše najdete v naší nabídce za výhodné peníze. Akční cena již od 279 Kč.