TZB Botník na 50 párů bot Melisa – šedá

Melisa je praktický botník, který pojme až 50 párů bot. Díky použití speciálního povlaku ve formě vodotěsné netkané textilie se police snadno... více informací »
TZB Botník na 50 párů bot  Melisa - šedá
Značka: TZB
829 Kč
DO OBCHODU
Melisa je praktický botník, který pojme až 50 párů bot. Díky použití speciálního povlaku ve formě vodotěsné netkané textilie se police snadno...

Melisa je praktický botník, který pojme až 50 párů bot. Díky použití speciálního povlaku ve formě vodotěsné netkané textilie se police snadno udržují v čistotě – materiál není znečištěný a namočený. Jedná se o lehkou a pevnou konstrukci, kterou můžete kdykoli sklopit, pohybovat nebo posunout. Botník se hodí do domácnosti, kanceláře atd. Oceníte snadnou montáž, lehkou a stabilní konstrukci, kovový rám a moderní zpracování.

Poličky jsou šedé, konstrukce zůstává černá

Rozměry:
Šířka: 100 cm
Hloubka: 29 cm
Výška: 175 cm
Výška mezi policemi: 16 cmTento kvalitní a žádaný produkt TZB Botník na 50 párů bot Melisa – šedá můžete koupit jednoduše na webu umístěný v rubrice botníky. Vyberte si ostatní produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky TZB. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce TZB pro své zákazníky dodává top sortiment.

Tento neodolatelný kousek TZB Botník na 50 párů bot Melisa - šedá od značky TZB snadno pořídíte již dnes za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 829 Kč.