TZB Botník na 50 párů bot Melisa – černá

Melisa je praktický botník, který pojme až 50 párů bot. Díky použití speciálního povlaku ve formě vodotěsné netkané textilie se police snadno... více informací »
TZB Botník na 50 párů bot  Melisa - černá
Značka: TZB
795 Kč
DO OBCHODU
Melisa je praktický botník, který pojme až 50 párů bot. Díky použití speciálního povlaku ve formě vodotěsné netkané textilie se police snadno...

Melisa je praktický botník, který pojme až 50 párů bot. Díky použití speciálního povlaku ve formě vodotěsné netkané textilie se police snadno udržují v čistotě – materiál není znečištěný a namočený. Jedná se o lehkou a pevnou konstrukci, kterou můžete kdykoli sklopit, pohybovat nebo posunout. Botník se hodí do domácnosti, kanceláře atd. Oceníte snadnou montáž, lehkou a stabilní konstrukci, kovový rám a moderní zpracování.

Rozměry:
Šířka: 100 cm
Hloubka: 29 cm
Výška: 175 cm
Výška mezi policemi: 16 cm Zajímavý produkt TZB Botník na 50 párů bot můžete sehnat lehce u nás v populární rubrice botníky! Nyní můžete koupit zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu.

Nejprodávanější produkt TZB Botník na 50 párů bot Melisa - černá od kvalitní značky TZB máte možnost získat v naší nabídce se slevou! Levně za cenu 795 Kč.