www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

TZB 2-komorový organizér na prádlo ROPERO wenge

Žádaný kousek TZB 2-komorový organizér na prádlo ROPERO wenge od kvalitní společnosti TZB jednoduše můžete získat zde nyní za zcela nejnižší cenu! Nabídka od 785 Kč. EAN: 5902340315798
TZB 2-komorový organizér na prádlo ROPERO wenge
DO OBCHODU
Značka: TZB
785
Popis produktu

Máte dost otřepaného koupelnového vybavení? Unavuje vás pohled na vybledlý plastový koš na prádlo, který raději schováváte za dveřmi koupelny? A co takhle vsadit na přírodní materiály? Organizér na prádlo ROPERO vdechne vaší koupelně kouzlo půvabu a nadčasové elegance. Model je vyrobený z bambusového dřeva, jež se vyznačuje odolností vůči vlhkosti, kvalitou a univerzálním designem. Koš disponuje vyjímatelným vakem, díky kterému snadno přemístíte špinavé prádlo k pračce. Vak je navíc předělen na dvě části usnadňující třídění. Za zmínku stojí rovněž materiál vnitřní kapsy – polyester efektivně absorbuje vlhkost a pohlcuje nepříjemný zápach. Organizér je díky použitému materiálu velice lehký a snadno se s ním manipuluje.

Přednosti:

přírodní materiál
rozdělení na dvě části (bílé x tmavé prádlo)
vyjímatelný vak
praktické víko
úchyty usnadňující přemisťování

Materiál:

Koš: bambusové dřevo
Vak: 100% polyester

Specifikace:

Odstín: wenge
Výška: 63 cm
Šířka: 50 cm
Hloubka: 32 cm
Objem: 100 litrů

Montáž:

Produkt je zasílán v demontovaném stavu, sestavení je však velice prosté a nezabere mnoho času.

Doplňující informace

Prezentované odstíny produktu jsou orientační – mohou se od výsledného produktu částečně odchylovat, a to z důvodu nastavení objektivu fotoaparátu při pořizování snímků a jejich následné editace. Skutečné rozměry produktu se mohou v minimální míře různit. Tolerance odchylu rozměrů je v tomto případě +/- 5%.