www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Tvilum Psací stůl Felixa II černý

Tento žádaný produkt Tvilum Psací stůl Felixa II černý od značky se skvělou pověstí Tvilum pohodlně dostanete na našich stránkách až neuvěřitelně levně. V akci za cenu 2 885 Kč.
EAN: 5713035066549
Tvilum Psací stůl Felixa II černý
Ověřit dostupnost
Značka: Tvilum
2 885

Hledáte svého pracovního parťáka, který vás nikdy nenechá ve štychu? Psací stůl Felixa je tady pro vás dnem i nocí, v týdnu i o víkendu! Stůl kombinuje dokonalou funkčnost s novodobým designem v černém provedení, které je nejen univerzální, ale také velmi moderní.

Psací stůl Felixa je navržen tak, aby poskytoval dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby. Tři výsuvné zásuvky umožní uchovat veškeré nezbytné pomůcky a materiály po ruce, zatímco podlouhlá uzamykatelná výsuvná zásuvka poskytne bezpečné útočiště pro vaše důležité dokumenty nebo osobní věci. Otevřená police pak nabízí prostor pro vystavení dekorativních předmětů nebo náhradních psacích potřeb, které je potřeba mít vždy po ruce.

Tento stůl je vyrobený s důrazem na pevnost, odolnost a stabilitu. Můžete se spolehnout, že vám poskytne stabilní pracovní prostor, který bude stále odolný i při dlouhodobém používání. Moderní design, dostatek úložného prostoru a vysoká kvalita zajišťují, že bude vaše pracovní prostředí praktické, organizované a plné stylu. Proto dále neotálejte a vyberte si svého budoucího kolegu Felixa nyní!

Specifikace produktu:

Návod součást balení
Moderní design
Dostatek úložného prostoru
Uzamykatelná zásuvka
Praktická otevřená police
Kvalitní zpracování