www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Tutumi Světelný LED řetěz Kurty 300 cm – 500 světel teplá bílá

Tento skvělý produkt Tutumi Světelný LED řetěz Kurty 300 cm - 500 světel teplá bílá od známého dodavatele Tutumi jednoduše získáte tady a teď právě za rozumné peníze! Nabídka od 265 Kč.
EAN: 5902557382392
Tutumi Světelný LED řetěz Kurty 300 cm - 500 světel teplá bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Tutumi
265

Závoj světla – krásný LED řetěz Kurty o délce 3 metry vykouzlí ve vašem domě tu správnou vánoční atmosféru. S jeho velikostí ho můžete použít tak, aby vytvořil úchvatnou oponu světla. Tento produkt je jako stvořený pro vánoční dekorace, ať už na budovách nebo v interiérech. Jednoduchá změna režimů pomocí dálkového ovladače.

Tato nádherná LED opona přináší vánoční kouzlo do jakéhokoli prostoru. Můžete ho zavěsit na vašem balkoně, venkovním posezení či na záclonu. Ozdobte s ním exteriér vašeho domu a vytvořte ohromující vánoční světelnou show, která okouzlí všechny kolemjdoucí. Uvnitř můžete tuto oponu využít k vytvoření útulného vánočního prostředí, které zvýrazní ducha svátků. Nechte svou kreativitu volně plynout a vytvořit si vánoční dekoraci, která si zaslouží aplaus. Navíc je tento závěs vybaven utesněním IP44, což znamená, že je odolný proti stříkající vodě, takže ho můžete bez obav použít venku.

Specifikace produktu:

Jednoduchý design
Kvalitní materiály
Utěsnění IP44 (můžete použít i v exteriéru)
Dálkové ovládání
Počet světel: 500