www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Tutumi Kovová miska pro zvířata se stojanem Ergo II hnědá

Neodolatelný výrobek Tutumi Kovová miska pro zvířata se stojanem Ergo II hnědá od této skvělé značky Tutumi jednoduše můžete sehnat zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za super cenu 495 Kč.
EAN: 5902557393701
Tutumi Kovová miska pro zvířata se stojanem Ergo II hnědá
Ověřit dostupnost
Značka: Tutumi
495

Zvířecí radost spojená s příjemným designem – to vše přináší kovová miska pro zvířata Ergo II s bambusovým stojánkem. Nejenže dokonale uspokojí chuťové pohárky vašeho mazlíčka, ale i vaše vkusové preference. Tento kousek je přesně tím, co váš domácí mazlíček i váš interiér potřebují.

Kovová miska na jídlo v sobě spojuje pohodlí, vkus a praktičnost. Díky dokonale tvarovanému bambusovému stojánku nabízí komfortní a ergonomické prostředí pro konzumaci potravy či pití. Ať už máte malého kocourka nebo středně velkého psa, speciální design ve tvaru N se 6 úrovněmi různé výšky nastavení, vám umožní dokonalé uzpůsobení. Správná výška misek snižuje tlak na krční páteř a klouby zvířete.

Vysoce kvalitní materiály zajišťují, že tato miska odolá běžnému opotřebení. Odnímatelné kovové misky jsou snadno udržovatelné a lze je pohodlně umýt v myčce. Kov je velmi odolný a snadno se umývá.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Bezpečné materiály
Snadná údržba
Výškově nastavitelné

Sada obsahuje:

2x kovovou nádobu
1x bambusový stojan

Rozměry:

Výška stojanu: 19,5 cm
Šířka stojanu: 42,5 cm
Hloubka: 18 cm
Kapacita misek: 2 x 400 ml